Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
gość napisał:
Jeśli człowieka nie stworzył Bóg tylko wyewoluował z małpy to jakie ma mieć zdanie o sobie, a jakie o innych? ...
Nie wiedziałam, że takich "naukowców" mamy w gminie. Szykuje się druga teoria ewolucji. Darwin w grobie się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jeśli człowieka nie stworzył Bóg tylko wyewoluował z małpy to jakie ma mieć zdanie o sobie, a jakie o innych? ...
Nie wiedziałam, że takich "naukowców" mamy w gminie. Szykuje się druga teoria ewolucji. Darwin w grobie się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do Pani Jachim, aby nie opowiadała na spotkaniach z wyborcami, że została zwolniona z pracy, skoro obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim i sama wie dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ależ się "óśmiałem" czytając Wasze komentarze,to lepsze niż kabaret, życze powodzenia wszystkim kandydatom na wójta i radnych bo... i tak już niedługo wyprowadzam się do Lublina, jeszcze raz dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Program wyborczy czyt kiełbasa wyborcza to tylko Urbaś potrafi, ale się ośmiałem i dalej się śmieję z tego ........ Cytuję: 1.Elektrownie wiatrowe dla każdego mieszkańca - ciekawe jak sobie ludzie na osiedlu Chmielno je zamontują, chyba na balkonach ale wiatraczki z odpustu. 2. Żłobki i przedszkola w każdej miejscowości - to nie wiem czy mu kadencji starczy bo miejscowości jest 28 w naszej gminie analizując dane ze strony UG Niemce. 3. W naszej Gminie będą zatrudnieni sami eksperci - no jak tacy jak ściągnięci przez Wójta Smolarza to winszuję. 4. Dostosuję infrastrukturę dróg do planowanych obwodnic - zapomniałeś się chyba GDDKiA ogłasza już przetargi na wykonanie obwodnicy Lublina a wraz z nią dróg serwisowych do obsługi ruchu lokalnego to jest już za późno na uzgadnianie 5.W naszej Gminie powstanie najnowocześniejszy Ośrodek Opieki Zdrowotnej - ciekawe gdzie, zapomniałeś tylko dodać, że gmina posiada już przechodnie dobrze wyposażone np. w aparatu USG, rehabilitacja, budowana jest winda dla osób niepełnosprawnych. 6. Powstanie w naszej gminie centrum informacji - takie centrum jeż istnieje w UG Niemce - czyli nic nadzwyczajnego Pan nie napisał 7. Pomoc prawna dla rolników - z tego co mi wiadomo radca prawny w UG Niemce świadczy usługi prawne mające na celu pomoc mieszańcom naszej gminy 8. Budowa chodników we wszystkich miejscowościach gminy - gmina przecież buduje chodniki
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Do Wojtek Zapomniałeś tylko dodać, że Henryk Karwicki w tych wszystkich inwestycjach, o których napisało RIO w swoim protokole czynnie uczestniczył oraz oraz był bardzo zaangażowany jak też sam napisał na forum. Czyli wynika z tego, że nie jest taki święty jak go malujesz................
Pan Karwicki nie ma zarzutów i nie jego obecnie sądzi Sąd Rejonowy w Lublinie wynika, że w swoich działaniach nie przekroczył przepisów prawa. Inaczej ma się sprawa z p. Czyżykiem który ma przedstawione aż trzy zarzuty. Takie są fakty i nie da się zaczarować rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
to nie jedyny błąd w tej ulotce: kandydatem na radnego z Nasutowa jest Waldemar Turowski, a w ulotce... Kurowski. Niby jedna litera ale różnica wielka! wstyd nie czytać tego co się pisze i pod czym podpisuje.
to nie jedyny blad w ulotce Pan Urbas zalatwil inwestycji za 1,30 zl. Przeciez w milionach separatorem jest kropka, a nie przecinek buhaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola2 napisał:
to nie jedyny blad w ulotce Pan Urbas zalatwil inwestycji za 1,30 zl. Przeciez w milionach separatorem jest kropka, a nie przecinek buhaha.
Bardzo naukowy wywód. A w języku polskim używa się polskich liter. Buhaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwa napisał:
Poczułam się wywołana do tablicy, więc odpowiadam do wtajemniczonego: proszę nie mylić pojęć Izba Lordów, to nie Izba Wytrzeźwień, a afera z budową sali gimnastycznej, tzw. "afera fatamorgana" za 80tys., w którą był zamieszany Pan Karwicki, to nie zarzuty prokuratorskie w sprawie drogi za 201 tys, w którą jest zamieszany Pan Czyżyk. Natomiast w odpowiedzi do mieszkańca: jak aferzsta miał zwolnić aferzystę... a tak na marginesie historia Polski zna wiele przypadków, gdzie ludzie, no powiedzmy niezbyt kryształowi robili kariery nie takie jak Pan Karwicki. Wszystkim się zdawało, że afera hazardowa była, a "prawda" okazała się zgoła inna. Miro i Zbychu też za kilka lat będą uważani za ludzi z "sumieniem". A wypowiedź w artykule Pana Karwickiego: – To inspektor nadzoru odpowiadał merytorycznie za całą sprawę, a ja po prostu musiałem akceptować pewne faktury...pozostawiam do rozważenia wyborcom, czy chcą aby przez najbliższe 4 lata naszą gminą zarządzał ktoś taki...
z moich obserwacji wynika że jak zwykle wszyscy chcą zaszkodzić najbardziej liczącym się kandydatom,niestety niektórzy robią to trochę nieudolnie, rozpowszechnianie plotek nikomu nie zaszkodzi ani nie pomorze. Wyciąganie na siebie starych spraw to trochę nie czysta gra, poza tym jak ktoś niewiele robi to nie popełnia błędów. Dlaczego nic nie pisze się na temat p.Krocza czy P.Golianka kim są jakie mają programy wyborcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
z moich obserwacji wynika że jak zwykle wszyscy chcą zaszkodzić najbardziej liczącym się kandydatom,niestety niektórzy robią to trochę nieudolnie, rozpowszechnianie plotek nikomu nie zaszkodzi ani nie pomorze. Wyciąganie na siebie starych spraw to trochę nie czysta gra, poza tym jak ktoś niewiele robi to nie popełnia błędów. Dlaczego nic nie pisze się na temat p.Krocza czy P.Golianka kim są jakie mają programy wyborcze?
Pan Golianek to kandydat Pana Czyżyka, na jednym z nielicznych spotkań z mieszkańcami taką informację przekazał zgromadzonym ,że będzie wójtem, program to rzecz wtórna chodzi o rozbicie głosów i już. Pan Krocz w 2006 roku startował z komitetu Pana Czyżyka a dziś ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pan Golianek to kandydat Pana Czyżyka, na jednym z nielicznych spotkań z mieszkańcami taką informację przekazał zgromadzonym ,że będzie wójtem, program to rzecz wtórna chodzi o rozbicie głosów i już. Pan Krocz w 2006 roku startował z komitetu Pana Czyżyka a dziś ???
Oczywiście Pan Golianek miałby zostać zastępcą jak Pan Czyżyk wygra. A potrafi przed wyborami nasz wójt aby zyskać poklask robić tyle inwestycji ile przez poprzednie trzy i pół roku w sumie nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oczywiście Pan Golianek miałby zostać zastępcą jak Pan Czyżyk wygra. A potrafi przed wyborami nasz wójt aby zyskać poklask robić tyle inwestycji ile przez poprzednie trzy i pół roku w sumie nie zrobił.
Oczywiste to jest to, że 21 listopada są wybory i wtedy nadejdzie moment prawdy. A ze powstają inwestycje to tylko należy się cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że już niedługo będzie cisza wyborcza i zamkną i to forum i będzie spokój..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jachim znowu strzeliła sobie w piętę. Słowo uczciwość tak zdominowało jej kampanię, że nawet kradzież została potraktowana w tych kategoriach. "Nieuczciwa kradzież" - tego jeszcze nikt nie wymyślił. Czy kradzież może być uczciwa? A w ogóle co to za pomysł na tego typu bilbordy? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyglądam się dyskusji na forum i mam nieodparte wrażenie że żyję w chorej gminie- patrząc na ten magiel, do obecnej chwili planowałem oddać głos na Pana Golianka, młody, konkretny i myślałem że nie przesiąknięty tym całym układem...troszkę mi sie nie chce wierzyć że to pionek Czyżyka, szczególnie że byłem na tym spotkaniu z wyborcami i nic w takim sensie nie padło z jego ust, więc skąd te oskarżenia?Ciekawi mnie tez kandydatka Pani Pisarek - Piotrowska, może kilka słów o niej? Pan Krocz to faktycznie człowiek Naszego obecnego Wójta, miałem z nim do czynienia i niestety nie podejmuje decyzji samodzielnie. Pytam więc na kogo głosować?Czy ktoś potrafi rzeczowo odpowiedzieć i poprzeć to mocnym argumentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cień napisał:
Przyglądam się dyskusji na forum i mam nieodparte wrażenie że żyję w chorej gminie- patrząc na ten magiel, do obecnej chwili planowałem oddać głos na Pana Golianka, młody, konkretny i myślałem że nie przesiąknięty tym całym układem...troszkę mi sie nie chce wierzyć że to pionek Czyżyka, szczególnie że byłem na tym spotkaniu z wyborcami i nic w takim sensie nie padło z jego ust, więc skąd te oskarżenia?Ciekawi mnie tez kandydatka Pani Pisarek - Piotrowska, może kilka słów o niej? Pan Krocz to faktycznie człowiek Naszego obecnego Wójta, miałem z nim do czynienia i niestety nie podejmuje decyzji samodzielnie. Pytam więc na kogo głosować?Czy ktoś potrafi rzeczowo odpowiedzieć i poprzeć to mocnym argumentem?
Oddaj głos na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze do końca nie wiem na jakiego kandydata na wójta zagłosuję. Na radnego zagłosuję na pewno na osobę mieszkającą w mojej miejscowości, którą znam od lat, nie tylko z widzenia i z plakatu. Co do obecnej sytuacji w UG to najbardziej drażni i złości mnie nepotyzm. Co do nepotyzmu, byłam na jednej z rekrutacji, wypadłam bardzo dobrze, taką opinie usłyszałam od komisji, bo rzeczywiście z zadawanymi pytaniami poradziłam sobie bez problemu. Cóż z tego, nigdy nie zdobyłam i nawet nie próbowałam uzyskać pracy przez "znajomosci". Nie zostałam zatrudniona. Łudzę się, że odpowiadając na ogłoszenia zawarte w BIP kiedyś znajdę pracę w administracji za względu na posiadane kompetencje, wiedzę i doswiadczenie. Wiele osób mówi, że jestem naiwna, ale ja "naiwnie" wierzę, że to możliwe i "naiwnie" wierzę w taki urząd. Zagłosuje na wójta, który moim zdaniem bedzie gwarantował choćby namiastkę takiego urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oddaj głos na siebie
Będzie trochę trudno z uwagi na fakt że nie kandyduję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptys napisał:
Ja jeszcze do końca nie wiem na jakiego kandydata na wójta zagłosuję. Na radnego zagłosuję na pewno na osobę mieszkającą w mojej miejscowości, którą znam od lat, nie tylko z widzenia i z plakatu. Co do obecnej sytuacji w UG to najbardziej drażni i złości mnie nepotyzm. Co do nepotyzmu, byłam na jednej z rekrutacji, wypadłam bardzo dobrze, taką opinie usłyszałam od komisji, bo rzeczywiście z zadawanymi pytaniami poradziłam sobie bez problemu. Cóż z tego, nigdy nie zdobyłam i nawet nie próbowałam uzyskać pracy przez "znajomosci". Nie zostałam zatrudniona. Łudzę się, że odpowiadając na ogłoszenia zawarte w BIP kiedyś znajdę pracę w administracji za względu na posiadane kompetencje, wiedzę i doswiadczenie. Wiele osób mówi, że jestem naiwna, ale ja "naiwnie" wierzę, że to możliwe i "naiwnie" wierzę w taki urząd. Zagłosuje na wójta, który moim zdaniem bedzie gwarantował choćby namiastkę takiego urzędu.
,,Naiwna" to Ty jesteś jak myślisz że nowy wójt nie będzie zatrudniał swoich znajomych i rodziny. Optymistą trzeba być zawsze, ale realistą również. To nie tylko problem tej gminy, ale całej Polski. Nie ma się co łudzić że szybko to się zmieni. Ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U NAS W GMINIE KAMPANIA W PEŁNI - JEDEN KANDYDAT ROZDAJE JABŁKA I MĄKĘ, A DRUGI W BARZE U RAMZESA CZĘSTUJE WÓDKĄ I "KIEŁBASKĄ"- WYBORCZĄ OCZYWIŚCIE ZA POPARCIE W WYBORACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...